Sprawy kryminalne

Dziś województwo podkarpackie i sprawa sprzed 16 lat, która wstrząsnęła całą społecznością…

Czytaj dalej

W 2016 roku Jovil idzie na randkę z Tindera. Nie spodziewa się, że jej były mąż, który nie może się pogodzić z ich rozstaniem, odnajdzie ją i zaatakuje. Ktoś z tej trójki zginie…

Czytaj dalej

W latach 1989-1990 na Florydzie ginie 7 mężczyzn. Szybko okazuje się, że stoi za tym jedna osoba. Dlaczego Aileen Wournos postanowiła zabijać?

Czytaj dalej

W 1981 roku dochodzi do ataku w klasztorze na siostrę Tadeę Benz. Sprawca szybko zostaje zatrzymany. Zapadł surowy wyrok, który budzi kontrowersje. Czy na pewno zatrzymano właściwego człowieka?

Czytaj dalej

W 2018 roku Eleni idzie na randkę z mężczyzną, którego poznaje na Facebooku. Nigdy nie wraca już z niej do domu…

Czytaj dalej

W latach 1968-1969 znikają cztery młode kobiety. Zostawiają swoje samochody i ślad po nich ginie. Wkrótce okazuje się, że za ich zniknięciem stoi jeden człowiek, którego obsesją są m.in. damskie buty.

Czytaj dalej

W 2009 roku rodzina Jamisonów wybiera się obejrzeć działkę, którą chcą zakupić. Z tej wyprawy nigdy już nie wracają, a sprawa ich zaginięcia przechodzi do historii jako jedna z najdziwniejszych spraw USA.

Czytaj dalej

Dzisiaj zapraszam Was do wysłuchania historii zaginięcia całej rodziny, Johna, Ellen i Miju Gerrish oraz ich psa.

Czytaj dalej

W 2016 roku Kala i Charlie znikają. Ich rodziny nie mogą się z nimi skontaktować, a w domu od paru dni bez opieki siedzi ich pies. Co przydarzyło się parze?

Czytaj dalej

Dziś województwo wielkopolskie i sprawa bezwzględnego mordercy, który ostatecznie zabił trzy osoby.

Czytaj dalej

10/155