Masz talent do rozwiązywania zagadek? Pasjonują Cię historie true-crime? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiadasz: TAK… koniecznie sprawdź się w roli śledczego z moim e-bookiem!

poznaj mój najnowszy e-book

KRYMINALNE HISTORIE

z zagadkami

Wytropienie prawidłowego rozwiązania nie jest proste, ale jeśli pasjonują Cię historie kryminalne, lubisz łączyć fakty, dostrzegać szczegóły i pogłówkować – sprawdź swoją uważność i logiczne myślenie, nie każdy daje radę!

To co, zaczynamy zabawę? 😊

Co znajdziesz w ebooku?

jakie korzyści czekają na Ciebie?

✓ 10 pasjonujących zagadek kryminalnych do samodzielnego odgadnięcia o różnym poziomie trudności (wraz z rozwiązaniami dostępnymi w osobnej sekcji, żeby przypadkiem nie zepsuły Ci zabawy 😉)

✓ rozmaite bonusy, w tym ukryta w całości e-booka zagadka, która po odgadnięciu pozwoli ci otworzyć sejf, a także polecajki książkowe i serialowe

✓ wiedza z zakresu kryminalistyki dla pasjonatów!

✓ elastyczność e-booka w zależności od wybranego pakietu: możesz otworzyć go w wersji elektronicznej na ekranie, wydrukować sobie całość lub rozdział, zabrać go do kawiarni lub rozwiązać w domu, a nawet odsłuchać, jeśli zdecydujesz się na pakiet z audiobookiem! Jedyne, co przyda Ci się podczas zabawy, to dostęp do internetu

✓ dodatkowy, niepublikowany nigdzie indziej odcinek o zbrodni Połanieckiej (*w jednym z dostępnych pakietów!)

Podejmij wyzwanie i zabaw się w detektywa!

Sprawdź, jakie opcje czekają na Ciebie!

E-BOOK

✓ e-book (+ zagadka z szyfrem i sejfem, podpowiedzi i rozwiązania, bonusy)

✗ audiobook

✗ odcinek specjalny (zbrodnia połaniecka)

59 ZŁ

 

Z każdej sprzedaży 5 zł trafi na Schronisko w Józefowie k. Legionowa!

E-BOOK+
AUDIOBOOK

e-book (+ zagadka z szyfrem i sejfem, podpowiedzi i rozwiązania, bonusy)

audiobook

odcinek specjalny (zbrodnia połaniecka)

69 ZŁ

 

Z każdej sprzedaży 5 zł trafi na Schronisko w Józefowie k. Legionowa!

E-BOOK+ AUDIOBOOK+
ODCINEK

✓ e-book (+ zagadka z szyfrem i sejfem, podpowiedzi i rozwiązania, bonusy)

✓ audiobook

✓ odcinek specjalny (zbrodnia połaniecka)

79 ZŁ

 

Z każdej sprzedaży 5 zł trafi na Schronisko w Józefowie k. Legionowa!

KIM JESTem?

Mam na imię Monika i od 3 lat prowadzę podcast Kryminalne Historie! Pasję do zagadek i spraw kryminalnych rozwijałam w sobie od najmłodszych lat, a potem na szkoleniach i kursach. Teraz postanowiłam przelać ją na ekran komputera!

Przygotowałam takiego e-booka z zagadkami, którego sama chciałabym przeczytać i… rozwiązać!

Odkąd pamiętam lubiłam analizować, łączyć fakty i uważać na szczegóły. Gdy okazało się, że i moi słuchacze dzielą ze mnie tę pasję, przygotowałam darmowe wyzwania, które były dokładnie tym, co lubię najbardziej – połączeniem historii z zagadkami.

Cieszyły się takim powodzeniem, że postanowiłam iść za ciosem i przygotować coś, co starczy Ci na dłużej i da o wiele, więcej zabawy, a przy okazji i czegoś nauczy 😉

 

Monika Prześlakowska

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli kupisz e-booka pomiędzy 4-17 lipca, czyli w przedsprzedaży, otrzymasz go 18 lipca, wraz z datą rozpoczęcia regularnej sprzedaży.

Pliki otrzymasz od  18 lipca 2022.

Przejrzyj dokładnie foldery skrzynki e-mailowej, m.in. powiadomienia, SPAM, oferty itd. Jeśli napotkasz problem, napisz do mnie na: biuro@kryminalnehistorie.com.

Zagadki możesz rozwiązywać samodzielnie lub z czyjąś pomocą. E-booka możesz wydrukować w całości lub wybrane rozdziały, możesz też korzystać z niego w wersji elektronicznej. Jeśli wybierzesz pakiet z audiobookiem, możesz wysłuchać zagadek lub np. wysłuchać, a potem wrócić do nich z formie pisanej w e-booku.

Aktualnie możesz zapłacić na trzy sposoby – dokonać przelewu samodzielnie na wskazane podczas składania zamówienia konto, skorzystać z opcji Przelewy24 lub zapłacić przez PayPal. Wszystkie możliwe opcje płatności pojawią się podczas składania zamówienia – wystarczy wybrać odpowiednią i dokończyć zamówienie.

Nie, odcinek specjalny o zbrodni połanieckiej jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które zakupią e-book „Kryminalne historie z zagadkami” w pakiecie 3. Nie jest i nie będzie dostępny nigdzie indziej.

Nie, odcinek specjalny dostępny jest wyłącznie w pakiecie z e-bookiem i audiobookiem „Kryminalne historie z zagadkami”.

Jeśli chcesz przed 18 lipca 2022 zrezygnować z zamówienia dokonanego w przedsprzedaży, skontaktuj się ze mną drogą e-mailową: biuro@kryminalnehistorie.com.

Tak, napisz mi tylko dane do faktury w uwagach do zamówienia lub na maila biuro@kryminalnehistorie.com z podaniem numeru zamówienia.

E-book, audiobook i odcinek specjalny nie podlegają reklamacjom ani zwrotom.

Tak 🙂 Wysyłka jest mailem, więc nie ma problemu. Jeśli chcesz skorzystać z opcji płatności PayPalem, napisz do mnie na biuro@kryminalnehistorie.com.

Tak, napisz do mnie na biuro@kryminalnehistorie.com i ustalimy wysyłkę 🙂