Dostawa

dostawa

koszty dostawy

kurier

17 zł

paczkomat

14 zł

warunki dostawy

Nie ma takiej możliwości, wyłącznie wysyłka kurierem lub do paczkomatu.

Kurierzy dostarczają przesyłki w godzinach 8.00-18.00.

Paczkę z paczkomatu można odebrać w dogodnym dla siebie momencie. Po otrzymaniu informacji o tym, że paczka jest do odebrania, masz na to 48h.

2-3 dni robocze. Zamówienia złożone do godziny 10 rano wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia, a więc najprawdopodobniej kolejnego dnia roboczego otrzymasz swoją przesyłkę. Jednak nie jestem w stanie Ci tego zagwarantować – dlatego najbezpieczniej jest przyjąć 2-3 dni.

Tak, ale musisz do mnie napisać na biuro@kryminalnehistorie.com 🙂 Wynika to z tego, że firmy kurierskie aktualizują cennik codziennie o 24:00 w oparciu o aktualny kurs walut i ostateczny koszt dostawy mogę Ci podać w dniu wysyłki.

Informacje o wybranym paczkomacie należy podać w uwagach do zamówienia. Można także dodać tę informację później, wysyłając maila z numerem zamówienia i wybranym paczkomatem na adres biuro@kryminalnehistorie.com. Lista dostępnych paczkomatów: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

Przepisy ustawy stanowią, że konsumentowi, który zawarł umowę na odległość (np. zakupił towar online) przysługuje prawo do zwrotu przesyłki w ciągu 14 dni. Sprzedawca ma obowiązek taki towar przyjąć oraz zwrócić koszty przesyłki poniesione wcześniej przez konsumenta, jeśli kupujący wybrał najtańszy możliwy sposób dostarczenia towaru.

Jeśli kupujący wybrał inny sposób dostarczenia towaru niż najtańszy oferowany przez sprzedawcę, to przedsiębiorca zwraca koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

Przy zwrocie towaru konsument natomiast musi ponieść koszty wysyłki towaru do sprzedawcy.

Pamiętaj! Można zwracać tylko nieużywany towar.